Tracker Ekleme – Torrent Tracker Nasıl Eklenir? [2020]

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Torrent’ten bir şeyler indirirken her zaman yüksek hızda indirmek istiyoruz. Bunu da Torrent tracker’lar yardımı ile yapmaktayız. Peki bu Torrent’e Tracker ekleme işlemini nasıl yapacağız?

Torrent tracker ekleme işlemi aslında oldukça basit bir işlemdir, fakat Torrent arayüzünü bilmeyen veya aşina olmayan kullanıcılar için bulması zor olabiliyor. Bunun için sizlere bu içeriğimizde hem videolu hem de resimli anlatım olarak, torrent tracker ekleme işlemini detaylı bir şekilde anlattık.

Öncelikle Torrent Tracker ekleme işlemine geçmeden, elimizde bir tracker listesi olması lazım 🙂 . Bunun için sitemizde bulunan Güncel tracker içeriğine hemen alttaki linkten ulaşabilirsiniz.
Bkz: Torrent Tracker

Torrent İzleyici Ekleme

  1. Öncelikle yukarıda verdiğimiz linkten torrent tracker listemizi kopyalıyoruz.
  2. Ardından Torrent’e giriş yapıyoruz.
  3. Giriş yaptıktan sonra torrent dosyamızı aktif hale getirip, indirme işlemini başlatıyoruz.
  4. Torrnet’imiz iner durumda iken ve seçili iken, aşağıda bulunan kısımdan “Trackers”a giriyoruz ve burada sağ tık yaparak, “Add Tracker” butonuna basıyoruz.
  5. 1. maddede kopyalamış bulunduğumuz Torrent Tracker listemizi buraya yapıştırıyoruz. Tracker listesini yapıştırdıktan sonra “OK” butonuna basarak, tracker ekleme işlemimizi tamamlamış bulunuyoruz.

Bu şekilde, basit ve uğraşı olmadan torrent tracker ekleme işlemini tamamlamış bulunuyoruz. Aşağıda, olayları pekiştirmek adına rehber videosu yer alıyor, onu da izleyebilirsiniz.

Ayrıca bkz: GTA Vice City Hileleri

Tracker ekleme işlemi hakkında soru ve görüşlerinizi bize yorumlar kısmından bildirebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapacağız 🙂 .

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.