Steam Kullanıcı Adı Değiştirme [2020]

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bu yazımızda size Steam kullanıcı adı değiştirme hakkında bilgi vereceğiz. Ama öncelikle dilerseniz birazcık Steam’den bahsedelim. Steam, Dünya’nın en büyük oyun sağlayıcısıdır, içerisinde bulundurduğu oyunları, oyunculara kolay bir şekilde ulaştıran, arada yaptığı indirimlerle de kendini sevdiren bir platformdur. İnsanlar tüm oyunlarının bir yerde toplanmasından memnun ve arkadaşları ile daha iyi iletişime geçebiliyorlar, tabi buna da Steam yardımcı oluyor. İçerisinde barındırmış bulunduğu, bir çok ünlü oyun geliştiricisi oyunları ile kullanıcıları kendisine çekiyor. Örnek vermek gerekirse GTA 5‘i Steam üzerinden satın alarak işinizi çok kolaylaştırabiliyorsunuz.

Şimdi ise konumuza dönelim, Steam bir oyuncu için bu kadar önemli olunca tabi, steam kullanıcı adı da çok önemli. Herkes Steam kullanıcı adını değiştirmeyi arıyor, peki steam kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılıyor?

Maalesef Steam üzerinde giriş yaparken kullanmış olduğumuz kullanıcı adımızı değiştirmemiz mümkün değil ve bunu değiştirebileceğimiz herhangi bir yöntem bulunmamaktadır.steam kullanıcı adı nasıl değiştirilir

Bunu yapabilmeniz için Steam’de bi dayınızın olması falan lazım herhalde 😀 . Dediğimiz gibi maalesef steam kullanıcı adını değiştirme hakkında yapabileceğiniz bir şey bulunmamaktadır.

Fakat yapabileceğimiz bir şey var, o da ancak profil adımızı değiştirmek, maalesef elimizden sadece bu geliyor 🙁

Peki, profil adı nasıl değiştirilir?

  1. Steam arayüzünde İsminiz > Profil > Profili Düzenle butonlarına basınız.
  2. Ardından profil adınızı düzenleyiniz.
  3. Her şeyi tamamladıktan sonra sayfa sonunda yer alan “Değişiklikleri Kaydet” butonuna basıp, işlemleri sonlandırınız.

Bu içeriğimiz de sizlere Steam kullanıcı adı değiştirme hakkında bilgi verdik, umarız yardımcı olabilmişizdir. İnternette bunun hakkında çok fazla yalan yanlış bilgi bulunmaktadır, buna bir açıklık getirme amacı ile bu içeriğimizi hazırladık.

Steam kullanıcı adı değiştirme hakkında aklınıza takılan sorular var ise yorumlarda bunu belirtebilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
Steam Kullanıcı Adı Değiştirme
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.