Riven CT S10: Riven’a Karşı İyi Olan Şampiyonlar [2020] (Riven Counter)

2

Oyuncuların üst koridorda bir diğer korkulu rüyası… Riven! Riven öyle bir şampiyondur ki sizi hoplatır, zıplatır, sersemletir kısaca içinizden geçerek çatır çutur… öhöm öhöm! Oyunu oynatmaz 🙂 . Riven CT şampiyonları sizlere bu içeriğimiz de sunacağız. Riven ile oynamak ne kadar eğlenceli olsa da yetenek gerektirmektedir. El alışkanlığı olmayan kişiler için oynaması biraz zor olabilir. Dilerseniz artık Riven CT s10 için içeriğimizin detaylarına giriş yapalım.

Riven’a karşı ne yapmalı?

Riven’ı kastırmamaya özen göstermek lazım yoksa tam bir baş belası haline gelebiliyor. Çıktığı itemlere ve kasılma derecesine bağlı olarak değişir fakat bir can çalması var of, akıllara zarar. Şampiyon hem vuruyor, hem de bu esnada deli gibi can yeniliyor. Şimdi bunu nereye bağlayacağım 😀 . Bunun gibi off-tank bir Riven ile karşılaşmamak veya onu bu hale dönüştürmemek için Riven CT şampiyonları seçmeye özen göstermelisiniz. Riven CT S10 olarak en güncel listeyi bu sayfada bulabilirsiniz. Riven ile pek karşılaşılmıyor fakat geldiğinde de kötü şeyler yaşayabilirsiniz.

Ayrıca bkz: WhatsApp Profilime Kim Baktı

Riven’ın Yetenekleri

 • Rünlü Kılıç (Pasif): Riven’ın yetenekleri, normal saldırıda kullanabileceği yükler biriktirir. Bu yükler ekstra hasar vermesini sağlar.
 • Kırık Kanatlar (Q): Riven, art arda kullanabileceği yeteneğini aktif eder. Bu yeteneğini üç kere tekrar kullanabilir, üçüncü kullanışında rakibini iter.
 • Ki Patlaması (W): Riven, bu yeteneğini kullanarak yakınındaki rakiplerini çok kısa bir süreliğine sersemletir.
 • Yiğitlik (E): Riven bu yeteneğini kullandığında ileri atılır ve kısa süreliğine gelen tüm hasarları engelleyen bir kalkan oluşturur.
 • Sürgün Kılıcı (R): Riven’ın kılıcı yükle dolar, saldırı gücü ve hasar menzili artar. Ayrıca kılıcında bir defaya mahsus kullanabileceği Rüzgar Darbesi oluşturur.

Ayrıca bkz: Yasuo CT

Riven CT

Riven’a karşı oynarken sizler için en iyi ve en güçlü şampiyonları seçtik. Unutmayın bu şampiyonları aldınız diye, Riven’ı ezeceksiniz diye bir şey yok. Tamamen sizin oynamanıza kalmış bir durumdur. Riven çok iyi bir oyuncu olabilir ve sizi koridorda yaşatmayabilir. Riven, tank ve hasar verebilen güçlü bir şampiyondur. Her daim güvenli oynamakta ve ormancıyı beklemekte fayda var. Bu her zaman geçerlidir, koridorda eziliyorsanız ölmeyin ve ormancının size yardıma gelmesini bekleyin. Şimdi dilerseniz Riven CT şampiyonlarına bakalım:

Ayrıca bkz: Zed CT

Riven Counterları

Garen
ct riven
Pantheon
riven counterları
Kennen
riven counter
Darius

Riven’ın İyi Olduğu Şampiyonlar

Yasuo
Katarina
Aatrox
Vi

CT Riven şampiyonları bu şekilde idi. Arkadaşlar, Riven’a karşı oynayamıyorsanız, en kötü şampiyonu banlarsınız olur biter 😀

Lol Riven CT konusu hakkında soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

2 Yorumlar
 1. Samuray diyor ki

  Akıllı Tahta İçin VPN Varmı Acaba ?

  1. Yusuf Genç diyor ki

   Konu hakkında Fatih VPN sayfasına yorum yapınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.