PUBG’nin Gözde Haritası Erangel Değişiyor!

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

PUBG ilk piyasaya sürüldüğünde sadece 1 tane harita vardı ve bu da Erangel’di. Şimdi aradan geçen 2 yılın ardından bu efsane haritada değişikliğe gidiliyor, bunu içeriğin devamında yer alan güncelleme videosunda görebilirsiniz.

Harita tabi ki ilk önce PC sürümlerinde, bu güncellemeyi göreceğiz, ardından sırayla PUBG Mobile ve PUBG Lite‘a da Erangel’in yeni hali elbet gelecektir. Öncelikle PC dedik fakat bildiğiniz üzere PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın Test Server’ı yani test suncusu bulunuyor ve her şey ilk olarak burada deneniyor. Test sunucusuna gelme tarihini de PUBG resmi sitesinde paylaştı. Test sunucusunda güncellenen erangel ile 7 ve 12 Haziran arasında oynanabilecek.

Güncellenen Erangel Tanıtım Videosu

Videoda da gördüğünüz gibi gerçekten çok iyi bir değişiklik yapılmış “Gerekli miydi?” diye sorarsanız, bence biraz değişiklik her zaman iyidir. Unutmayın her şey değişir ve “Değişmeyen tek şey, değişimin kendisidir.”  bundan dolayı hem güzel olmuş hem de oyuncular artık Erangel oynamayı çoğunlukla bırakmıştı. Yenilenen Erangel ile artık Erangel’de çok daha fazla oyuncu görebiliriz.

Bu ve daha fazla PUBG içeriği için bizleri takip edebilir, bu içeriği hemen alttaki butonlarla sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz!
Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
Erangel Değişiyor!
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.