PUBG Mobile Zombi Modu Ne Zaman Gelecek? (Kesin Tarih)

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Milyonlarca mobil oyuncunun deliler gibi oynadığı PUBG Mobile‘da yenililikler hız kesmeden devam ediyor. Tencent Games bildiğiniz üzere bir Çin firması ve adamlar deliler gibi çalışıyorlar. Bu seferde PUBG’nin Android, iOS platformları üzerinde mobil cihazlar ile oynanabilen mobil versiyonuna zombi modunu getiriyorlar. Peki PUBG Mobile zombi modu ne zaman gelecek? Detaylar içeriğimiz de…

PUBG Mobile Zombi Modu Güncellemesi

Bu zamanlarda oyuna giriş yaptığımızda aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi bilgilendirme mesajı bizi karşılıyor.

pubg mobile zombi modu güncellemesi

Burada gördüğünüz gibi yeni bir güncelleme geleceği ve bu güncellemeden önce oyunun bakıma gireceği belirtilmiş durumdadır. Oyun 18 Şubat UTC’ye yani “Coordinated Universal Time” kısacası uluslararası saate göre saat gece 00:00’da başlayıp saat 08:00’e kadar süreceği söyleniyor. Biz UTC +3’teyiz Türkiye olarak, ona göre hesaplayabilirsiniz.

Gelelim güncellemenin detaylarına, yukarıdaki ekranı birazcık daha kaydırdığımız da “What’s New” yazısı bizi karşılıyor, burada güncelleme ile gelecek bütün ayrıntılar bulunmaktadır.

pubg mobile zombi modu ne zaman geliyorGüncelleme Detayları:

Yenilikler

  • PUBG mobile Zombi modu eklendi: Güneş doğana kadar hayatta kalmak zorunda kaldığımız, PUBG Mobile oyuncularının Resident Evil 2’deki zombiler ile dövüştüğü sınırlı süreli etkinlik.
  • Yeni hava durumu: Vikendi için Ay ışığı
  • Resident Evil 2 müzikleri ve kullanıcı arayüzü teması
  • Yeni Mod: Sanhok için Eğlence modu ve hızlı maç

Geliştirmeler

  • Geçmişte oynadığınız maç kayıtları 1 ay boyunca duracak.
  • Düşük sistemli cihazlarda grafik geliştirmeleri

Güncellemenin detayları bu şekildeydi. Tüm PUBG Mobile ile ilgili içerikler, rehberler ve bu tarz güncelleme bilgilendirmeleri için Bordo Klavyeli’den ayrılmayın 🙂

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
PUBG Mobile
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.