PUBG Mobile Ha Tinh Nerede? [Resimli Gösterim]

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Herkese merhabalar, bugün sizlere PUBG Mobile’ın popüler bir haritası olan Sanhok’ta bulunan Ha Tinh’in yerini göstereceğiz. PUBG Mobile müthiş bir ivme ile günden güne büyümeye ve oyuncu sayısını arttırmaya devam ediyor.  Tencent Games’in geliştirdiği PUBG Mobile, her geçen güncellemede yeni modlar, skinler gibi yenilikler ile oyuncuları oyunda tutmaya devam ediyor. Oyun zaten çevrimiçi olduğu için arkadaşlarınız ile de çok eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz. Peki PUBG Mobile Ha Tinh nerede? Ha Tinh hangi haritada?

Ayrıca bkz: WhatsApp Plus APK

PUBG Mobile ve normal PUBG sürümünde de yer alan Sanhok haritasının bir bölgesi olan Ha Tinh nerede ve neden bu kadar çok tercih ediliyor? Haritada bulunan Ha Tinh bölgesi, gerek loot yani orada bulduğunuz eşyaların bolluğu  ve iyi olması, gerekte fiziki şartlarının iyi olması nedeniyle tercih edilen bir bölgedir. Özellikle ilk olarak bahsettiğimiz gibi loot bakımından çok zengin bir bölgedir. Bir sürü bina olmasından kaynaklanan bu özelliği nedeniyle oyuncular Ha Tinh’in yerini merak ediyorlar ve bizde bu içeriğimizde size bunu açıklıyoruz.

PUBG Ha Tinh Nerede?

Öncelikle Sanhok haritasını seçerek, herhangi bir mod ile oyuna giriş yapıyoruz. Ardından aşağıdaki görselli gösterime bakarak, Ha Tinh bölgesi hangi haritada olduğunu öğrenebilirsiniz.

ha tinh hangi haritada

ha tinh bölgesi hangi haritada

Gördüğünüz üzere Ha Tinh, Sanhok haritasının kuzey batısında yer almaktadır. Uçağın gideceği yöne göre kendinizi ayarlayarak, bu bölgeye uzak veya yakın atlayış yapabilirsiniz. Fiziki durumu ve loot bakımından zengin olan bu bölge size stratejik bir önem katacaktır. Bulunduğu bölgeden dolayı çevresinde çok fazla araçta bulunan Ha Tinh, güvenli alanın uzak olması durumunda size sorun yaşatmayacaktır.

Ayrıca bkz: PUBG Mobile Kasma Sorunu

Evet, Ha Tinh bölgesi hangi haritada olduğunu da öğrendiğimize göre bir içeriğimizin daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Aklınıza takılan soru ve görüşleri yorumlar kısmından bize bildirmeyi unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.