PUBG Mobile FPS Arttırma/Kasma Sorunu

0

Günümüzde en çok oynanan mobil oyunlar arasında yerini alan PUBG Mobile tabi ki sorunsuz bir şekilde her cihazda oynanmıyor. Düşük sistemi olan cihaz ve nadir olarak orta sistemli mobil ve tablet cihazlarda kasma, FPS düşüklüğü gibi sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Bu rehberimiz de, pubg mobile fps arttırma, pubg mobile kasma sorunu gibi arama sorgularına cevap vereceğiz. İçeriğimizi iyice okuyup, uyguladıktan sonra artık pubg mobile 60 fps yapma gibi bir derdiniz olmayacak çünkü oyununuz artık 60+ FPS olarak oynanabilecek.

PUBG Mobile FPS Arttırma

Aşağıda uyguladığımız işlemleri yapabilmeniz için öncelikle GFX Tool dediğimiz programın PUBG için özel versiyonunu kurmanız gerekmektedir. Uygulama ile alakalı linkler içerik sonunda yer almaktadır. Uygulama içerisinde olması gereken ayarlar aşağıdaki gibidir.

Genel

  • Oyun Sürümü: Global 0.9.x: LightSpeed & Quantum (Bu şıktaki seçeneği kendi sürümünüze göre değiştirebilirsiniz, biz varsayılan olarak Google Play üzerinden indirilmiş sürüme göre seçiyoruz.
  • Çözünürlük: 1280×720: HD (Burada ne kadar düşürürseniz o kadar çok kare hızı artışı kazanırsınız, HD ayarı öneriyoruz.)

Temel Grafik Ayarları

  • Grafikler: Smooth (Pürüzsüz)
  • FPS: 60
  • Stil: Sizin seçiminiz
  • Gölgeler: Devre dışı

Ayarları yaptıktan sonra uygulamanın üst kısmında bulunan aşağıdaki görselde de olan “Onayla” butonuna basın ve “Oyunu Çalıştır” deyip oyuna girebilirsiniz.

Yakında videolu anlatım içeriğe eklenecek!

Dikkat!

  • Bu ayarları uyguladıktan sonra yine de FPS düşüklüğü yaşıyorsanız, cihazınız PUBG oynamaya uygun değildir.
  • Bazı yerlerde GFX Tool hakkında ban sebebi olarak belirtilmiş fakat ben şuana kadar sorun yaşamadım ama bu demek değildir ki sizde yaşamayacaksınız. Bu konuda garanti vermiyoruz.
Belki bu da ilgini çekebilir ?  Konami Açıkladı: Süper Lig PES 2019'da

GFX Tool için Tıkla

Bu ayarları uyguladıktan sonra PUBG Mobile’da artık kasma sorunu yaşamayacaksınız. Sadece yüksek FPS’in tadını çıkarmaya bakın. Ayarlar ayrıca kendi kişisel cihazım üzerinde de test edildi ve olumlu sonuç alındı. Yakında PUBG Mobile ile alakalı ve faydalı bir çok makale sitemizde yer alacak takipte kalın!

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.