MuratAbiGF Kim Milyoner Olmak İster Fragmanında Görüldü!

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Murat Engin Ekin, YouTube‘da 1.8 milyon aboneye sahip bir video içerik üreticisidir. Maskeli videoları ile izleyicilerinin gönlünü çalan Murat Engin Ekin, dün akşam ATV ekranlarında yayınlanan “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasının pazartesi günü yayınlanacak bölümünün fragmanında görüldü.

Fragmanı izleyenler Murat Engin Ekin’i ATV’de fragmanda görmenin şokunu yaşadılar ve iple pazartesi akşamının gelmesini bekliyorlar.

Fragmanda “Youtuber’ım aynı zamanda, YouTube kanalım var” diyen Murat’ın, kaçıncı soruya kadar gelebileceği hakkında herkes bir şeyler söyleme başladı. Biz de Bordo Klavyeli olarak barajı geçeceğini tahmin ediyoruz 😀

İşte Murat Abi GF kim milyoner olmak ister fragmanı

Murat Engin Ekin Kimdir?

MuratAbiGF olarak tanınan Murat Engin, YouTube üzerinde yaklaşık 1.800.000 aboneye sahiptir ve oldukça sevilen bir Youtuber’dır. Kendisi 2011 yılından bu yana oyun, vlog ve kendine has ilginç video serileri ile YouTube’da içerik üretmeye devam etmektedir.

Pazartesi günü saat 20.00’da, ATV’de yayınlanacak olan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında MuratAbiGF’de olacak ve Muırat’ın bir çok hayranı bu yayını izleyecek, kendisine destek olacaklar.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
MuratAbiGF
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.