fbpx

Kelime Gezmece Tüm Cevapları

0

Merhaba, bu yazımızda sizi, kelime gezmece adlı oyunun, tüm şehirleri ve bölümlerine ait cevaplarıyla buluşturacağız. Kelime Gezmece cevapları, kelime bulma oyunudur. Oldukça eğlenceli fakat bir süre sonra zorlaşan seviyeleri ile sinirinizi bozabilir :D. Bu cevaplar ile bu takıldığınız bölümleri kolaylıkla geçebilirsiniz. Mobil kelime oyunları bu aralar çok revaçta ve bunların top listesinde 1. sırada bu oyun yer alıyor. Bundan dolayı oldukça fazla bir kitleye sahip ve Kelime gezmece oyununun cevaplarını çok fazla arayan insan var. Umarız bu cevaplar işinize yaramıştır.

kelime gezmece oyunu cevaplarıKelime Gezmece Cevapları (Hepsi)

Yukarıdaki şehir isimlerine tıklayarak cevaplara ulaşabilirsiniz. Biliyorsunuz Kelime Gezmece ilerledikçe oldukça zorlaşan bir oyun ve oyun içerisinde ipucu hakkınız olmayabilir, ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Fakat size ücretsiz bir şekilde sunmuş olduğumuz kelime gezmece cevapları ile oyunda takıldığınız yerleri kolayca geçebilirsiniz.

Bu cevapları nasıl kullanacağım?

Oyun sonlarına doğru çok zorlaşacağından bu cevaplara illa ki ihtiyacınız olacaktır ve kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu noktada tam da bize ihtiyacınız var 🙂 . Oyun içerisinde 23 adet şehir bulunuyor ve bu şehirlerin de 6 adet alt bölümleri, bu bölümlerin de 9 tane haritası var. Sizler örnek vermek gerekirse Barcelona şehrinde hangi bölümde iseniz o bölümün 1’den 9’a kadar olan haritalarını seçerek cevaplara ulaşabilirsiniz. Bu cevapları çok ihtiyacınız olduğu anlarda kullanın ki oyunun bir anlamı olsun 🙂 Kelime gezmece cevaplarını sizler için farklı sayfalarda, düzenli bir halde paylaştık. Her zaman sizin kullanıcı deneyiminizi en üst düzeyde tutmak için uğraşmaktayız.

Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sitemizin yorumlar kısmından bize bildirebilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
Kelime Gezmece Cevapları
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.