İşte Senna’nın Yetenekleri – League of Legends

0

League of Legends’in yeni sezonun gelmesiyle birlikte yeni bir şampiyon daha gelmektedir. Senna ile oyuna yeni bir nişancı & destek hero eklenmektedir. Senna yetenekleri hakkında bilinmezlik kendini korurken, Senna’ya ait yetenekler açıklandı! İçeriğimizde League of Legends‘in yeni şampiyonu Senna’nın yeteneklerinden bahsettik. İşte Lucian’ın biricik aşkı Senna’nın yetenekleri!

Ayrıca bkz: Zed CT

Makalede öne çıkan başlıklar:

Senna Yetenekleri

Aşağıdaki başlıkları takip ederek Senna’nın yeteneklerini öğrenebilirsiniz. Senna ile LoL artık yeni bir değişikliğe hazır!

1. Pasif – Absolution

Senna’nın saldırı hızı yavaş olsa da pasifi sayesinde topladığı Mist’ler ile hasarını, kritik vuruş ihtimalini, menzilini arttırabiliyor.

2. Q – Piercing Darkness

Senna’nın bu yeteneği hem takım arkadaşını iyileştirmekte hem de rakibine hasar vermektedir. Senna, Master Yi’de olduğu gibi düz vuruş ile Q bekleme süresini kısaltabilir.

3. W – Last Embrace

Senna bu yeteneği ile rakibine onu sabitleyecek bir Mist yollar, bu Mist’in alanında olan rakipler sabitlenir. Ayrıca Senna bu yeteneği ile bir minyon katlederse, minyonun etrafındaki rakipler sabitlenir.

3. E – Curse of the Black Mist

Gölgeler ile pek haşir neşir olan Senna, bu yeteneği ile bir gölge bulutu oluşturur. Senna Hanım bu bulut içerisinde kamufle olmaktadır (Akali gibi, Qiyana’ya da getirdiler iyice alıştılar bu olaya) ve hareket hızı kazanmaktadır. Ayrıca bu bulut içerisine takım arkadaşlarını da alabilmektedir. Takım arkadaşları bu bulut içerisinden çıktıktan sonra rakibe yaklaşana kadar veyahutta saldırıda bulunana kadar kim olduğu gözükmez.

4. R – Dawning Shadow

Senna ultisi ile bir ışın yolluyor, bu ışın sonsuza gidiyor. Işın içerisinde olan rakipler hasar alır, takım arkadaşlarına ise kalkan vermektedir.

Ayrıca bkz: WhatsApp Plus

Kişisel Not: Şahsen en beğendiğim yeteneği oldu, ultisi çok can yakacak bir şampiyon.

Gerçekten oldukça iyi bir şampiyon olmuş. Şahsen bir League of Legends oyuncusu olarak dört gözle yeni şampiyon Senna’nın gelmesini bekliyorum.

Ayrıca bkz: Lol Elo Bakma

Senna’nın Yetenekleri hakkında soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bildirebilirsiniz. Peki sizce Thresh’in hapsettiği, Lucian’ın eşi Senna nasıl olmuş?

Kaynak: https://na.leagueoflegends.com/en/news/champions-skins/champion-preview/senna-abilities

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.