Instagram Toplu Takip Bırakma

0

Instagram’da onlarca kişiyi takip ediyoruz. Zamanı gelince, belli durumlardan dolayı bu kişilerden takipten çıkmak isteyebiliriz. Ancak toplu takip bırakma işlemini tek tek yapmak istemiyoruz. Ne yapabiliriz? İşte Instagram Toplu Takip Bırakma adlı makalemizde bu sorununuza derman oluyoruz.

Instagam Takip Bırakma

Sizlere önereceğimiz uygulama ile takipten çıkma işlemini tek tek yapmak yerine, takip ettiğiniz kullanıcılardan toplu bir şekilde takipten çıkacaksınız. Instagram toplu takip bırakma için kullanacağımız uygulamanın linkini makalemizin sonunda bulabilirsiniz.

  1. Öncelikle linkini içerik sonunda bulabileceğiniz uygulamamızı indiriyoruz
  2. Uygulamamızı açıyoruz ve karşımıza gelen ilk ekranda bilgilerimizi girerek, giriş yapıyoruz.
  3. Takipten çıkmak istediğimiz kullanıcıları seçerek ilk önce sağ alt kısımda bulunan yıldırım işaretine basıyoruz, ardından açılan seçeneklerden “unfollow”u seçerek toplu takiptan çıkma işlemini başlatıyoruz.
  4. İşlem bitinceye dek bekliyoruz…
  5. İşlem tamamlandığında instagram toplu takip bırakma işlemimizde tamamlanıyor.

Ayrıca bkz: Instagram Şifre Kırma

Videolu Anlatım

Aşağıdaki videoyu izleyerek de adımları nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

 

Bu şekilde toplu takip bırakma işlemlerinizi tek tek profilden yapmak yerine, bu program sayesinde saniyeler içerisinde işinizi tamamlayabilirsiniz.

Önemli! Bu program ücretsiz olarak günde 50 hesabın takip bırakma işlemini yapmaktadır, dilerseniz lisans satın alıp hakkınızı arttırabilirsiniz. Fakat zaten gündelik bir instagram kullanıcısı iseniz ve çok fazla takibini bırakacağınız hesap yoksa, ücretsiz lisansı size yetecektir.

Instagram toplu takip bırakma hakkında soru ve görüşlerinizi, yorumlar kısmından bizlere bildirerek, size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
Instagram Toplu Takip Bırakma
Derecelendirme
41star1star1star1stargray

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.