Instagram Gizli Hesap Görme (Gizli Profili Gör!) [2020]

0

Instagram gizli hesap görme işlemi nasıl yapılır? Bu içeriğimizde sizlere, bakamadığınız, içerisini çok fazla merak ettiğiniz Instagram gizli hesapları görme uygulamasını nasıl kullanabileceğinizden bahsediyoruz.

Intsagram’da herkesin bir tanıdığı veya merak ettiği bir sayfa veya profil bulunuyordur. Ancak bu sayfayı veya kişiyi takip etmek istemeyebilirsiniz veyahutta bu gizli hesap sizin takip isteğinizi kabul etmiyor da olabilir. Peki bu Instagram gizli profil görme işi nasıl olacak? Bu hesabın profiline hiçbir türlü bakamayacak mıyız? Tabi ki bakabileceğiz! Sizler için özel olarak hazırladığımız bu içeriğimizde artık çok kolay bir şekilde instagram gizlilik hesap görme işlemini yapabileceksiniz. %99 oranında çalışan bu yöntem ile dilediğiniz gizli profile kolayca bakabilir, profilin hem gönderilerine hem de hikayelerine kolayca erişebilirsiniz.

Instagram Gizli Profil Görme

  1. İlk önce kullanacağımız Instagram gizli profil görme uygulaması olan Postegro APK İndirmek için Tıkla
  2. Öncelikle Postegro’nun APK dosyasını ilk adımda indirdikten sonra cihazımıza kuruyoruz.
  3. Bu adımımızda Postegro‘yu açıyoruz ve Postegro’yu ilk açtığımızda karşımıza gelen butonlardan “Gizli profilleri görüntüleyin” butonuna basıyoruz ve karşımıza gelen Instagram giriş ekranından Instagram hesabımıza giriş yapıyoruz.
  4. Instagram hesabımıza giriş yaptıktan sonra bizi Postegro’nun ana sayfasına yönlendirecek ve burada tekrardan “Gizli profilleri görüntüleyin” butonuna basıyoruz ve profiline bakmamızı istediğimiz gizli hesabın kullanıcı adını arama kısmına yazıyoruz ve aradığımız hesap karşımıza çıkıyor, tıklıyoruz ve gizli profili direkt olarak görüntülüyoruz.

Instagram gizli hesap görme işlemi bu kadar basit! Yönergeleri takip ederek kolayca Instagram’da merak ettiğiniz gizli hesaplara kolayca ulaşabilirsiniz! Hemen altta bulunan videolu anlatım ile yaptığımız işlemlerin videosunu izleyebilir, Instagram gizli profil görme işlemini videolu olarak nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme

Instagram gizli profil görme işlemini yaparken sizlere dikkat etmeniz gereken bilgileri vermek istedik. Hemen alt başlıkları okuyarak, detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Postegro’yu kullanabilmeniz için, yukarıda da anlattığımız üzere herhangi bir Instagram hesabı ile programa giriş yapmanız gerekmektedir. Bu nedenle uygulama hem Instagram hesabınıza erişebilir hem de sizden habersiz işlemler sağlayabilir. Bu nedenle Postegro’yu şayet kullanacaksanız, kullanmadığınız başka bir hesap ile giriş yapmanızı önermekteyiz. Böylece asıl hesabınızın hem güvenliği kurtarmış olacak hem de Instagram tarafından, Postegro kullanan kullanıcılar için uygulanabilecek herhangi bir işlemden muaf tutulabilirsiniz.

Uygulamanın Çalışma Mantığı Ne?

%100 bu şekilde çalışıyor diyemeyiz ancak tahminen uygulamanın çalışma mantığı:

Uygulamanın asıl olarak hedefi, sizin asıl hesabınız ile giriş yapmanızdır. Böylece sizin takip ettiğiniz ve gizli olan şahısların hesaplarına erişebilmektedir. Şimdi hemen özetlersek, ben Ayşe kişisini takip ediyorum ve bu Ayşe kişisinin de hesabı Instagram’da gizliliği gizli olarak ayarlı olsun. Sonra Mehmet kişisi, Ayşe’yi kişiyi takip etmek istiyor, Ayşe kabul etmiyor vs. gibi nedenlerle o kişiyi takip edemiyor ama yerinde de duramıyor, merak ediyor. Bu sırada da bende gidiyorum Zeynep kişisinin profilini görme işlemi için Postegro’ya asıl hesabımla giriş yapıyorum, ne oluyor? Ayşe kişisinin verileri hooop Postegro’ya geçiyor ve Mehmet kişisi Postegro üzerinden Ayşe kişisinin kullanıcı adını yazıyor ve Instagram gizli profil görme işlemini tamamlıyor. Böyle böyle, zincirleme olarak neredeyse tüm Instagram kullanıcılarının fotoğrafları ve hikayeleri Postegro üzerinden tek tıkla erişilebilir hale geliyor.

Bu anlattıklarımız, herkes kendi hesabı ile giriş yaparsa gerçekleşmesi beklenen durumlardır. Herkes uyanıklık olsun diye gider fake hesap ile giriş yaparsa, kimse kimsenin hesabını göremez 🙂 .

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme

Instagram’da kapalı hesapları görmek artık çok kolay! Kullanıcıların 3. taraflı uygulamalara giriş yapması ve verilerinin toplanması ile artık Instagram üzerinde bulunan kapalı hesapların neler paylaştığını görebilmeniz mümkündür. İçeriğimizde sizlere bu işlemi nasıl yapabileceğinizi detaylı olarak anlattık. Instagram’da kapalı hesapları görme işlemi için sadece bir programa ve Instagram hesabına sahip olmanız yeterlidir. Instagram gizli hesap görme programı ile artık çok kolay bir şekilde, profilinde neler paylaştığını merak ettiğiniz kapalı hesapları görebilirsiniz.

Instagram gizli profili görme işlemi bu şekildeydi. Detayları da okursanız sizler için faydalı olacağına inanmaktayız. Instagram gizli hesapları görme işlemi hakkında aklınıza takılan her türlü soruyu ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.