HeaderTun ile Fatih Ağına Bağlanma

46

Herkese merhabalar, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının 2. döneminde de sizlere tam gaz bir şekilde Fatih ağında kullanabileceğiniz ayarları sunuyoruz. Kullanacağımız programın adı HeaderTun, bu program adını zaten önceden duyduğunuz ve sitemizde de ayarlarını paylaşmış olduğumuz AnonyTun’ın geliştiricilerinin bir farklı VPN uygulamasıdır. Bu program sayesinde herhangi bir şekilde SSH ayarlarına gerek kalmadan bağlana bilmekte ve bu VPN ile fatih ağında oyun oynayabilirsiniz. Bu oyunlara PUBG Mobile gibi oyunlarda dahildir. Şimdi uzatmadan isterseniz uygulamanın güncel headertun ayarlarına geçelim.

En güncel VPN ayarları ve çok daha fazlası için @bordoklavyeli_ Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Fatih HeaderTun Ayarları

Aşağıda görseller ile belirtmiş olduğumuz ayarları uygulayarak Fatih ağında sınırsız veri kullanım hakkına sahip olup, MEB ağında engelli olan web siteleri ve oyunlara girebilirsiniz. Ayrıca tabi sosyal medyada da sörf yapabilirsiniz 🙂

 1. İçerik sonunda vermiş olduğumuz bağlantılardan vpn programını indiriyoruz. Uygulama Google Play üzerinde yer aldığı için basit bir şekilde indirme ve kurulum işlemlerini yapabilirsiniz.
 2. Uygulamayı açtığımızda ekranımıza aşağıdaki görsel gibi bir görüntü gelmektedir. Hemen sağ üst kısımda bulunan ve görselde de işaretlemiş olduğumuz “STEALTH SETTINGS” butonuna tıklıyoruz.
 3. Açılan ekranda işaretli noktaları aktif hale getirin. Connection Port kısmını görselde olduğu gibi “443” yapın.
 4. 3. adımdaki işlemleri tamamladıktan sonra “EDIT CUSTOM TCP/HTTP HEADERS” butonuna tıklayıp 5. adımdaki ayarları yapıyoruz.
 5. URL/Host boşluğuna “www.eba.gov.com” yazıyoruz. Bu arada bu kısımdaki adres sürekli değişiklik gösterebilir, bu sebepten dolayı her zaman alttaki görseli güncellememiz de mümkün olmayabilir. O yüzden buraya yazdığımız adresi dikkate alınız. Adresi yazdıktan sonra sol altta bulunan “Editor” butonuna basıyoruz.
 6. Burada karşımıza gelen boşlukta sadece adresi değiştirmemiz yeterlidir. Orada farklı bir adres yazar siz oraya aşağıdaki görselde olduğu gibi “www.eba.gov.com” yazmanız yeterli olacaktır.
  “POST / HTTP/1.1[crlf]
  Host: www.eba.gov.com[crlf]
  Connection: keep-alive[crlf]
  [crlf]” Bunu kopyalayarak oraya yapıştırabilirsiniz.
 7. Bu işlemleri yapıp “Save” butonuna bastıktan sonra ana sayfada bulunan “Connect” butouna basarak fatih ağına bağlanabiliriz.

Tüm ayarlar bu şekildeydi, SSH ayarı olmadan 2-3 günde bir hesap yenilemeden fatih ağında sorunsuz bir şekilde dolaşabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Fatih Şifre

HeaderTun VPN İndir

İnceleme
Yazar Puanı
1star1star1star1star1star
Ortalama Puan
1.5 based on 12 votes
Ürün Adı
HeaderTun
Ürün Adı
HeaderTun
Ücret
TL 0
Ürün Stoğu
Available in Stock
46 Yorumlar
 1. Mert diyor ki

  !!!!kankalar acil yardım bu yöntemde!!!! olmadı bana biraz tavsiye verseniz. hepsini denedim olmuyo

  1. Yusuf Genç diyor ki

   Bu ayar fixlenmiştir, diğer VPN programları ve ayarlarını deneyiniz.

 2. Sozdar diyor ki

  Dediğiniz gibi yaptım olmadı

  1. Yusuf Genç diyor ki

   ayarlar fixlenmiş olabilir.

 3. Hüseyin diyor ki

  Hocam iyi hoş baglaniyorda sadece facebookta hizlica gezebiliyorum insta whatsapp gibi uygulamalarda bayaa yavaş kaliyor neredeyse yuklemiyor

 4. olmadı diyor ki

  olmadı

  1. Yusuf Genç diyor ki

   ayarlar fixlenmiş olabilir.

 5. osman diyor ki

  ios sürümü var mı varsa nasıl indiririm

  1. Yusuf Genç diyor ki

   iOS maalesef bulunmuyor.

 6. Ozan diyor ki

  Ilk basta calisti artik calismiyor

  1. Yusuf Genç diyor ki

   ayarlar fixlenmiş olabilir. Yeni VPN eklendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.