GTA 5 Karakter Değiştirme (Güncel Yöntem) [2020]

1

GTA 5 oynarken karakter değiştirme gereksinimi duyabilirsiniz. Zaten oyunun yapısından kaynaklanan nedenlerle sizleri oyunun hikaye modunu oynarken karakter değiştirmeye zorlamaktadır. GTA 5 karakter değiştirme işlemini birçok oyuncu, oyun hakkında tam olarak bilgisinden olmaması ve oyunun İngilizce dilinde olmasından kaynaklanan sorunlardan dolayı karakter değiştirmeyi nasıl yapacağını bilmiyor. Bizler de bu içeriğimizde sizlere GTA 5 karakter değiştirme konusunda yardımcı olacağız.

Ayrıca bkz: İnternet Cafe Simulator APK

Karakter Değiştirme GTA 5

GTA 5 karakter değiştirme tuşu, bilgisayarımızın sol alt kısmında yer alan “alt” tuşudur. Bu tuşa bası tutarak aşağıdaki görselde de gördüğünüz gibi karakter değiştirme menüsü üzerinden geçmek istediğiniz karakteri (Trevor, Micheal, Franklin) seçebilir, o karakter ile oynayabilirsiniz.

Bu şekilde Grand Theft Auto 5 karakter değiştirme tuşunu ve işlemin nasıl gerçekleştiğini öğrenmiş olduk. Ayrıca hemen altta bulunan videolu anlatımdan da yardım alarak karakterinizi değiştirebilirsiniz.

GTA 5 Karakterlerin Özellikleri

 • Bence aralarında en iyi özelliğe sahip olan Franklin:
  Franklin, zamanı yavaşlatarak oyunu size daha kolay bir hale getiriyor. Örneğin bir çatışma esnasında o an çok fazla hedef tarafından saldırı altındaysanız, zamanı yavaşlatma özelliği ile kolayca o karmaşadan sizi çıkarabiliriz.
 • Micheal:
  Özel gücünü kullandığında ekstra hasar özelliği kazanıyor. Bu özellik sayesinde çatışmalarda hedefleri kolayca aşağı indirebiliyor.
 • Trevor:
  Trevor ise özel gücü sayesinde neredeyse ölümsüz oluyor diyebiliriz. Trevor özel gücünü kullandığı esnada oldukça az hasar almaktadır.
GTA 5 karater değiştirme konusunda sizlere piyasada en ayrıntılı bilgiyi verdiğimizi düşünüyorum.. Eğer konu hakkında soru ve görüşleriniz var ise yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
1 yorum
 1. Ekrem diyor ki

  valla çok sinirim bozulmuştu bu konuda, çok teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.