Dijital Ps4 Oyunları

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Ps4 oyunları daha çok dijital olarak tercih ediliyor. Çünkü dijital ps4 oyunları hem daha uygun fiyatlı hem de kullanım açısından daha kolaydır. Çünkü oyunu satın aldığınız anda cihazınıza indiriliyor. İndirilen oyun hesabınıza bağlı çalıştığı için silinse dahi yeniden satın almanıza gerek kalmıyor. Bağlı olan hesabınızdan yeniden oyuna erişim sağlama imkânınız bulunuyor. İşte tüm bu avantajları bir arada bulabileceğiniz tüm ps4 oyunları oyun büfem tarafından sizlere sunuluyor. Oyun büfemde sizlere sunulan ps4 oyun fiyatları da oldukça makul düzeydedir. Hemen ps4 oyunu satın almak için ilk yapmanız gereken şey platforma üye olmaktır. Ardından platforma giriş yaparak güvenli bir şekilde dilediğiniz oyunu satın alarak cihazınıza indirebilirsiniz.

Oyunbüfemde En Sevilen 10 Ps4 Oyunu

Oyun büfem kategorilerinde sunulan popüler dijital ps4 oyunları arasında en çok tercih edilenleri sıralamak gerekirse de;

  1.       Sid Meier’s Civilization VI Ps4 Oyunu; Zaman meydan okuyabileceğiniz bir strateji oyunudur. Oyunda düşman uygarlığı fethederek yeni ve tarihi bir uygarlık kurabilirsiniz.
  2.       Star Wars Jedi; Fallen Order Ps4 Oyunu; Aksiyon ve macera denilince akla gelen ilk oyun olmayı başarıyor. Oyunda güç yetenekleri geliştirip, ışın ile öne geçebilirsiniz.
  3.       Death Stranding Ps4 Oyunu; Ölümü farklı pencerelerden görebileceğiniz macera oyunlarından biridir. oyunda kıyamet sonrasındaki bir atmosfer görülür.
  4.       Need For Speed Heat Ps4 Oyunu; Geceleri büyük şehrin sokaklarında yasa dışı yarış oyunlarına katılmanızı betimleyen efsane ps4 oyunlarından biridir.
  5.       Borderlands 3 Ps4 Oyunu; Nişancı bir tür video oyunudur.2K Games tarafından yayınlanmış serisinin parçalarından biri olma özelliği taşıyor.
  6.       NBA 2k20 Ps4 Oyunu; En sevilen ve rakipsiz olan basketbol oyunlarından biridir.
  7.       F1 2019 Ps4 Oyunu; Formula şampiyonasının en sevilen resmi video oyunlarından biridir.
  8.       Fifa 20 Standart Sürüm Ps4 Oyunu;Şampiyonlar sürümü olan Fifa 20 heyecanı yaşatan ve en sevilen ps4 oyunların başında yer alıyor.
  9.       Fallout 76 Ps4 Oyunu; En sevilen çevrimiçi aksiyon ps4 oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor.
  10.   Subnautica Ps4 Oyunu; Farklı bir gezegende hayatta kalma mücadelesi üzerine kurulu aksiyon ve mücadele oyunlarından biridir.

Olarak listelenebilir. Kaliteli olan bu ps4 oyunları en çok tercih edilenler olarak dikkat çekiyor. Oyun büfem de yer alan ps4 oyun fiyatlarına bakacak olursak da son derece makul düzeyde olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Hem kaliteli hem de uygun olarak sunulan çok sayıda ps4 oyununa yer veren oyun büfem satın alma işlemi yapabileceğiniz en güvenli platformların başında yer alıyor. Siz de hızlıca oyunları inceleyerek uygun fiyatlar ile satın alabilir, oyun heyecanı yaşamaya başlayabilirsiniz.

Ps4 Oyun Fiyatları

Oyunbüfem platformunda sunulan tüm ps4 oyunlarının fiyatları birbirinden farklılık gösteriyor. Kaliteli ve dijital en ucuz ps4 oyunlarının genel anlamda 20 TL gibi düşük fiyatlardan başlayarak sunulduğunu görünce siz de hemen satın alıp oynamak isteyebilirsiniz. Oyun gamı içerisinden bütçenize uygun olanı kolay bir şekilde satın almanız mümkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.