CS: GO’ya Battle Royale Modu (Güncellemesi) Geldi!

1

Uzun zamandır dedikodusu yapılan, gelirse oyunun çok kötü bir hal alacağı konuşulan ve son zamanlarda PUBG, Fortnite gibi oyunların yükselmesini sağlayan oyun modu olan Battle Royale artık Counter-Strike: Global Offensive‘de!

Yine PUBG’de olduğu gibi bir büyük harita var ve bu haritaya sizi helikopter ile bırakılıyorsunuz. 18 oyuncuyu Blacksite olarak bilinen bir haritaya bırakacak, burada silah, ekipman ve para için arama yapacaklar, aynı zamanda drone tarafından bırakılan paket teslimatlarını da takip edip, toplayacaklar. Oyuncular ayrıca, oyun içi bir tablete erişebilirler ve bu da onları drone teslimatlarına ve düşman pozisyonlarını oyunculara ulaştırır. Doğal olarak, oyuncuların daralan bir güvenlik alanıyla mücadele etmesi gerekiyor. Yalnız bu sefer bu modun adı artık Danger Zone olarak yani Tehlikeli Bölge olarak adlandırılıyor.

Ayrıca bkz: CS GO Wall Hack Kodu

Benim şahsi görüşümü belirtmem gerekirse, CS GO Battle Royale modu ile son zamanlarda ki trend oyun moduna bir giriş yapmış, sanırım uzun bir çalışma sonucu bu mod ortaya çıkmış, gayette iyi olmuş. Mod solo, duo ve squad şeklinde 1, 2, 4 kişilik takımlar ile oynanabilmektedir.

Güncelleme boyutu 849.5 MB’dır. Tehlikeli bölge oldukça büyük bir yer kaplıyor olsa gerek.

18 kişi biraz az olabilir ama harita üzerindeki en makul sayı olduğunu düşünüyorum ben. Aşağıda modun oynanış videosu yer alıyor, oradan modun ince detaylarına ulaşabilirsiniz.

Özellikle oyuncuları öldürdükten sonra düşmanın eşyalarının etrafa saçılma görüntüsü gerçekten çok güzel olmuş.

[yasr_visitor_votes size=”medium”]
1 yorum
  1. Oyun Haberleri diyor ki

    Oyun Çok Güzel olacak eminim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.