fbpx

CSGO Wall Hack Kodu – Duvar Hilesi Kodu

1

Counter-Strike: Global Offensive oynarken arkadaşlarınızı trollemek için kullanabileceğiniz cs go wall hack kodunu bu sayfada bulabilirsiniz. Sizlere özel olarak hazırladığımız bu içeriğimiz de hem görsel hem de videolu materyallere yer vereceğiz.

Belirtmek isterim ki kullanacağınız bu kod herhangi bir şekilde vac yeme sorunu barındırmıyor çünkü bu bir HİLE DEĞİL! Bu kod ile yalnızca offline, yerel sunucu (özel haritalar yani atölye) ve yetki sahibi olduğunuz Counter-Strike: Global Offensive sunucularında kullanabilmektesiniz. Bundan dolayı arkadaşlarınız ile 1v1 atarken bu kod ile arkadaşlarınızı yanıltarak eğlenebilirsiniz 🙂

Yapacağımız işlemlere geçmeden ufak bir özet geçmek istiyorum; Bu cs go wall hack‘i açmanız için sizlere yazımızda verdiğimiz cs go wall hack kodu kullanmanız gerekmektedir ve  sunucu da hilelerin aktif olması gerekmektedir, bunlara yine rehberimiz de değineceğiz.

Eğer arkadaşınız kodu nereden aldın diye sorarsa bu sayfanın adresini vermeyi unutmayın 😄

CS GO Wall Hack Kodu

Aşağıdaki adımları uygulayarak oyununuz da cs go wall hack’i aktif edebilirsiniz, hem videolu hem de görsel olarak anlatım size sunulmuştur…

  • CS GO’yu açıyoruz.
  • Wall Hack kodunu kullanmak istediğimiz haritaya veya yetkili bulunduğumuz sunucuya giriş yapıyoruz.
  • Öncelikle yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi sunucu üzerinde hilelerin aktif mi de aktif mi olduğunu bilmeliyiz, bundan dolayı konsolu açıp “sv_cheats 1” yazarak  oyun içi hileleri aktifleştiriyoruz.
  • Ardından cs go wall hack kodu olan  “r_drawothermodels 2“kodunu konsola yapıştırıp, enter tuşuna basıyoruz.
  • Eğer kapatmak isterseniz de “r_drawothermodels 1” yazarak kodu de aktif edebilirsiniz.

İşlemler sadece bu kadar 🙂

Diğer hile kodlarına da bakmak isterseniz 🙂

Kullanım Videosu

CS GO wall hack kodunu tam olarak nasıl yapacağını anlamadıysan ve yardım almak istiyorsan, alttaki videoyu izleyebilirsiniz.

CS GO Wall Hack Kodundan Görüntüler

Hop! Tekrar belirtmek istiyorum cs go wall hack kodu yalnızca ve yalnızca kişisel arkadaşlarınız ile oynadığınız özel haritalar ve yetkili olduğunuz sunucu da çalışmaktadır. Kesinlikle Valve’in resmi sunucularında çalışmamaktadır.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen
CS GO Wall Hack Kodu
Derecelendirme
51star1star1star1star1star
1 yorum
  1. emoş diyor ki

    her yerde aradığım cs go wall hack kodunu burada buldum. Allah razı olsun amdin bey. Sayende CS’de wall hack kodu ile arkadaşlarımı trollüyorum ahahah 😀

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.