CS:GO Panorama UI Güncellemesi – Yeni Arayüz!

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Herkese merhabalar, bugün CS:GO için yeni bir devrimden bahsediyoruz. Yıllardır aynı arayüzü ufak tefek güncellemeler ile değiştiren Valve,  artık oyuna yeni bir soluk katmak için Panorama UI’i beta olarak kullanıma açtı. Bu yeni kullanıcı arayüzü eskisinden tamamen farklı bir arayüz, artık envanterden tutun harita seçme ekranına buradan da silahları incelemeye kadar her türlü değişiklikleri görebileceksiniz.

CS:GO Panorama UI Arayüzüne Nasıl Geçilir?

Bu işlem oldukça basit olup sizleri çok fazla yormayacak bundan emin olabilirsiniz. Yalnızca yaklaşık olarak 476 MB’lık bir güncelleme dosyası indirmeniz gerekecek. Hemen başlayalım bu arada alt kısımlarda bir video var oradan da yardım alabilirsiniz 🙂

  1. Steam Kütüphanesini açıyoruz ve oradan CS:GO’ya sağ tıklayıp “Özellikler” kısmına giriyoruz.
  2. “Özellikler” sekmesine girdikten sonra açılan ekranda karşımıza sıralı olarak sekmeler çıkacak oradan “Betalar” sekmesine geliyoruz.
  3. “Girmek istediğiniz betayı seçin” kısmına tıklayıp oradan “panorama” seçeceneğini seçiyoruz.
  4. Bu işlemleri tamamladıktan sonra CS’ye bir güncelleme gelecek, o güncellemeyi tamamladıktan sonra artık yeni kullanıcı arayüzüne sahip olacaksınız.

Videolu Anlatım

Güncelleme yakın bir zamanda normal olarak kullanılabilecek, tarih şuan tam olarak belli değil içeriğimizi oylamayı unutmayın 🙂

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

Kaynak CS:GO Steam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.