Cepmax Nedir? Nasıl Para Kazanılır? Telefondan Para Kazanma

4

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cepmax, PTC yani tık başı kazandıran bir kazançlı mobil uygulamadır. Sizlere gününüzden 1 saatinizi ayırarak ayda 108 TL kazanç sunuyor. Cepmax uygulaması, sıfır sermaye ile size para kazanma imkanı sunuyor. Uygulama tamamen ücretsizdir, şuan sadece Android platformu üzerinde yayında, internet sitelerinden bildirdikleri üzere 3 Eylül tarihinde de iOS platformuna uygulamaları çıkacak.

Hemen İndir

Cepmax Nasıl Para Kazanılır?

Günlük sizin üyeliğinize verilecek 24 görevi yapmanız durumunda günlük olarak 3.6 TL, aylık olarak da 108 TL gibi bir kazanç elde edebilirsiniz. Uygulama üzerinde Google reklamlar ve reklam videoları izleyerek bu genel günlük 3.6 TL ve aylık 108 TL kazanabilirsiniz.

Cepmax Referans Sistemi

Referansınız ile Cepmax para kazanma uygulamasını kullanan bir kullanıcının her izlediği reklamdan veya her tamamladığı görevden 0,01 TL sizin hesabınıza aktarılır. Bu da demek oluyor ki bir kişiden günlük 24 X 0,01 = 0,24 TL aylıkta 0,24 x 30 = 7,2 Türk Lirası kazancınız oluyor.

Buna göre eğer 100 kişilik bir ekibiniz varsa aylık 7,2 TL X 100’den 720 TL sadece referans sistemi ile kazanç demektir. 500 kişi varsa 7,2 TL X 3600 TL gibi bu şekilde katlanarak devam eder.

Ayriyeten bu referans sistemini daha da büyük hale getirdiyseniz sizlere ekstra kazanç imkanı da sunuluyor. Aşağıdaki görselde de gördüğünüz gibi referans üye sayınıza göre ekip cirosundan alacağınız %’delik kazançlar bulunuyor.

Referans Kodum Nerede?

Üye olup uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ menüde isminizin altında bulunan referans kodu ile yeni üyeleri sizin referansınız altına üye olacak şekilde davet edip, üstte bahsettiğimiz şekilde kazanç elde edebilirsiniz.

Cepmax Para Nasıl Çekilir?

Zaten bir ay içerisinde 108 TL gibi bir miktar kazanç elde ediyorsunuz, daha doğrusu bu sizin 1 ay içerisinde kazandığınız net kazanç, normalde 120 TL kazanıyorsunuz fakat bunun bir kısmı ile Vergi ödendiği için sizlere 108 TL yansımaktadır.

Bakiyeniz 108 TL olduğunda belirtmiş olduğunuz banka hesabına kazancınız yollanmaktadır. Burada dikkat edilecek husus bu hesap, Cepmax üyeliğindeki kişi ile eşleşmelidir, aksi durumunda Cepmax ile irtibata geçilerek, bu sorunu çözebilirsiniz.

Cepmax Nasıl İndirilir?

Cepmax uygulamasına Google Play üzerinden ulaşarak indirebilirsiniz. Üyeliğinizi yaparken size sorulacak Sponsor No veya Referans NO kısmına “56169649696” yazarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.


[yasr_visitor_votes size=”medium”]

4 Yorumlar
 1. Süheyla diyor ki

  Üyeliğimi nasıl iptal edebilim bilgilendirirseniz sevinirim

 2. Soner diyor ki

  3. Görevde reklam çıkmıyo ve gecilmiyo

  1. Yusuf Genç diyor ki

   Bu problem yazılımsaldır, bunu uygulama yapımcılarına iletmeniz gerekmektedir.

 3. Halis diyor ki

  Çok kazandım

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.