Candy Crush Saga Kaç Level? – Son Level Kaç? [2020]

1

Candy Crush Saga, bu oyun akıllı telefonlar çıktığından beri belki de bu zamana kadar her kullanıcının oynadığı bir oyundur. Oyun, yapısından kaynaklı olarak seyir zevki de verdiğinden ve rengarenk olmasından dolayı oyuncuların hoşuna gidiyor ve oyuna insanı bağlıyor. Bu oyunun delileri var, delileri. Candy Crush Saga kaç level diye herkes soruyor, halbuki bu sorunun cevabı yok! 2012’den beri oyunun geliştiricisi olan King, oyunu her zaman güncel tutarak, kullanıcıların oyunu bitirmemesi sağlıyor. Şu an 2020’deyiz ve en güncel seviye acaba kaç?

Candy Crush Saga’nın bilinen en son level kaç diye sorarsanız, YouTube’da dolaşan şu videoyu size gösterebilirim:

Görüldüğü üzere videoyu hazırlayan kullanıcı 10000. seviyeye ulaşmış ve bunu kaydetmiş. Hamle sayısı bile ne kadar fazla görüyor musunuz? Tabi bu seviyelere yaklaşık oyunun başladığından beri yani 2012’den itibaren başlamış bir kullanıcı olduğunu tahmin edebiliriz.

Candy Crush Saga Son Seviye

İşin sonucuna gelirsek, bu oyunu bitirmeniz mümkün değildir. Takip ediyor musunuz bilmiyorum da oyunun, Candy Crush Soda Saga ve Candy Crush Friends Saga olarak iki farklı oyunu da bulunmaktadır. Bu kadar çok oynanan ve arkasında iyi bir geliştirici ekibi olan bir oyunun, üstelik seviyelerle geçilmesi gereken bir oyunun bitmesini beklememiz yıllar alır. Bundan dolayı oyunu bitireceğim diye uğraşmayın 😀 . Bir süre sonra sıkılırsınız da zaten. Yukarıdaki videodan da görebileceğimiz üzere oyunun 10000’den fazla seviyesi olduğunu söyleyebiliriz.

Candy Crush saga kaç level 2020 adlı içeriğimizin sonunda geldik. Sizlerde yorumlarda bu konu hakkında görüşlerinizi yorum olarak bildirebilirsiniz. Ayrıca oyunda kaç level olduğunuza bildirirseniz, aramızda en yüksek seviyede kimin olduğunu öğrenmiş oluruz.
1 yorum
  1. metin bedir diyor ki

    Bilgilendirme için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.