Bip Samsung S9 Çekilişi

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Turkcell, sunduğu avantajlar yanında artık çığırından çıkan çekilişlerde yapmaya başladı, Bip uygulaması vasıtasıyla tam 50 tane Samsung S9 modelli 64 GB telefonunu hediye edecek. Bip bir mesajlaşma uygulaması olmasına rağmen kullandıkça da kazandıran çok kârlı bir mobil iletişim uygulamasıdır.

Bip      Turkcell

Bip Samsung S9 Çekilişine Nasıl Katılabilirim?

Turkcell’in Bip uygulamasında düzenlenen bu çekilişe katılmak ve günlük çekiliş haklarınızı arttırmak oldukça basit ve kolay olmakta birlikte çok fazla zamanınızı da almamaktadır.

  • Günlük olarak Bip uygulaması üzerinden mesaj göndermeniz gerekmektedir.
  • Günlük olarak uygulama üzerinden sesli görüşme yapmalısınız.
  • Günlük olarak videolu görüşme yapmalısınız.

Bu 3 (üç) maddeyi gündelik olarak yaparsanız her gün 3 çekiliş hakkı kazanırsınız. Bu da demek oluyor ki her gün bu işlemleri tamamlarsanız Samsung S9 64 GB telefonunu kazanma şansınız biraz daha artacaktır.

İlginizi Çekebilir!  Gizli Numara Bulma adlı makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bip’in  bu kampanyasını kesinlikle kaçırmamalısınız, eğer çok fazla telefonla zaman geçiriyorsanız bu işlemleri yapmak zaten zamanınızı almayacak bunun yanında da yeni bir telefona sahip olacaksınız 🙂

Dikkat! Kampanya 1 Temmuz – 30 Eylül tarihleri arasında düzenlenmektedir, bu tarihler arasında her gün yukarıda saydığımız maddeleri yap 50 tane Samsung S9’dan birini sen kap!

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

Kaynak BİP

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.