Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme – Nasıl Yüklenir?

0

Herkese merhabalar, bugün sizlere bir program yardımıyla nasıl Instagram‘a video veya fotoğraf yükleyebileceğimizi göreceğiz. Öncelikle bu gibi programlar, her zaman yanında telefon, tablet vs. gibi cihazlarını yanında bulundurmayan PC üzerinden paylaşım yapan insanlara daha çok hitap etmektedir. Bu program sayesinde ayrıca zamanlı olarak da gönderi paylaşabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden foto veya video paylaşımı yapmak için kullanacağımız programın ismi Gramblr, programın indirme linkine içerik sonundan ulaşabilirsiniz.

Bilgisayardan Instagrama Foto veya Video Yükleme

Yapacağımız işlemler oldukça basittir, adımları takip ederek sonuca başarıyla ulaşabilirsiniz.

  • Öncelikle Gramblr programını PC’ye kuruyoruz.
  • Programı açtığımızda bizden üyelik istiyor. Dikkat! Bu üyelik Instagram hesabınız değildir, Gramblr üyeliğidir. 
  • Kayıt olup giriş yaptıktan sonra programa Instagram hesabımız ile de giriş yapıyoruz.
  • Yükleyeceğimiz görseli veya videoyu seçiyoruz.
  • Fotoğrafın kırpma ve efekt işlemleri bittikten sonra başlığını da girdikten sonra isterseniz hemen, dilerseniz de normalde Instagram’da olmayan bir özellik ile zamanlayarak içeriğinizi paylaşabilirsiniz.

Bu şekilde bilgisayarınız üzerinden Instagram’da paylaşım yapabilirsiniz. Gerçekten bu pratik yöntem ile hem zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz hemde dilerseniz gönderiyi zamanlayarak da paylaşabiliyorsunuz, fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken bir şey var, zamanlama yapıldığında gönderi paylaşılana kadar bilgisayarınız aktif durumda olması gerekmektedir.

Bu arada program üzerinden puan kasarak gönderilere beğeni gönderebiliyorsunuz.

Kaynak Gramblr

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.