Bilgisayardan Instagram DM’ye Nasıl Bakılır? [2020]

0

Instagram artık hayatımızın her yerinde. Tabi durum böyle olunca artık eş dost ile mesajlaşma gerekince de Instagram DM’yi kullanıyoruz. Instagram DM‘ye de telefon olmadıkça bakamıyoruz, insanlar bizlerle iletişime geçemiyorlar. Bu durumda bizde sizlere bilgisayardan instagram dm nasıl bakılır? nasıl mesaj yollanır? Instagram DM PC‘den nasıl kullanılır gibi sorularınıza yanıt veriyoruz.

Hayatımızın her anında (sevinçte, hüzünde, düğünde, doğumda, ölümde, doğum günlerinde vb.) bizlere eşlik eden sosyal medya, artık çok farklı bir noktaya gitmeye başladı. İnsanlar her anlarını sosyal medya üzerinden paylaşarak, kendisini takip eden takipçilerine bu anı aynı şekilde yaşama fırsatı sunuyor. Özellikle bu işi, gerçekten iş olarak yapan insanlar, Instagram veya diğer sosyal medya hesaplarına paylaşımda bulunabilmek için planlar yapıyorlar ve bu işten gerçekten çok iyi para kazanmaktadırlar, bunu da belirtelim :D.

Ayrıca bkz: Anonytun Ayarları

Her neyse konumuza geri dönelim.bilgisayardan dm atma, instagram mesajlaşma pc gibi işlemlerinizi yapabilmeniz için sizlere gerçekten çok detaylı ve kolay anlaşılabilir, videolu ve yazılı, harika bir rehber hazırladık!

Instagram DM PC

Bilgisayardan Instagram DM‘lere bakmak için sizlere 2 farklı yöntem söyleyeceğiz. Bu yöntemleri uygulayarak, herhangi bir mobil cihaz kullanmadan Instagram bilgisayardan DM okuma işleminizi yapabilirsiniz. PC’den Instagram DM yani direkt mesajlarını okumak için 2 farklı yöntemlerimizden her ikisinde de program indirmemiz gerekmektedir. Bilgisayardan DM’leri okumak için gerekli olan programların indirme linklerini aşağıdaki başlıkların altında bulabilirsiniz. Bilgisayardan instagram mesaj atma için kullanacağımız bu programların boyutları gerçekten çok düşük ve arka planda çalışmayarak bilgisayarınızın performansında bir sorun yaşatmıyor.

Bilgisayardan Instagram DM Kullanarak Mesaj Atma

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bilgisayardan Instagram DM’lerinizi okumak, mesaj atmak gibi işlemlerinizi yapabilmeniz için programlara ihtiyacınız bulunuyor. Dilerseniz artık, en iyi yöntem ve alternatifini sırası ile bilgisayardan instagram direkt mesaj ile mesaj nasıl atılıyormuş, onu görelim 🙂

Windows için Instagram

Windows bilgisayarınız ile Windows Store üzerinden, Instagram programını kurarak, Instagram DM’lerinizi oradan yönetebilirsiniz. Detaylar…

  1. Windows tuşuna basıyoruz ve arama kısmına “Windows Store” yazıp, Windows’un marketine giriş yapıyoruz.
  2. Sağ üstte bulunan arama kısmına “Instagram” yazıyoruz ve ilk çıkan uygulamaya tıklıyoruz.
  3. Instagram’ı bilgisayarımıza kurmak için “Yükle” butonuna basıyoruz, indiriyoruz ve programı açıyoruz.
  4. Instagram’a normal telefonda veya tarayıcıda giriş yapar gibi, kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıyorsunuz. Ardından, zaten arayüz mobilde ki gibi olduğu için kullanımda problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Sağ üstte bulunan DM butonuna basarak, direkt mesajlarınıza bakabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

Android Emulator ile Instagram DM Kullanma

Bu yöntemimizde bilgisayarımıza kuracağımız bir Android emülatör yardımı ile bu emülatörden Instagram’a giriş yaparak, Instagram DM’leri okuma ve mesaj atma işlemini yapacağız. Burada kullanacağınız Android emulator seçimi tamamen size kalmış durumdadır.

Emulator seçimi için bu içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz: En İyi Android Emulator

Android Emulator’unuzu bilgisayarınıza kurduktan sonra normal telefon kullanır gibi Google Play Store üzerinden Instagram’ın uygulamasını indirip, kurarak, DM’lerinize ulaşabilirsiniz.

Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma Programsız

Bilgisayardan program kullanmadan Instagram’a mesaj atma konusunda maalesef herhangi bir yöntem bulunmamaktadır. Herhangi bir program kullanmadan Instagram’dan mesaj göndermeniz mümkün değil.


Bilgisayardan instagram dm‘lere bakma işlemi bu şekilde idi. Soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.